Wyszukiwarka lotów Google Flights

Dzisiaj Google uruchomiło polską wersję swojej własnej wyszukiwarki połączeń lotniczych. Stanowi poważną konkurencję dla dotychczasowych liderów: Skyscanner oraz Esky.

Prosty i czytelny interfejs znany z Google Maps po kliknięciu w www.google.pl/flights wita nas mapą lotów z miejsca, w którym aktualnie się znajdujemy wraz z ich najkorzystniejszymi cenami.

mama w podróży - Google Flights

Osobiście uwielbiam takie rozwiązania, gdyż moja fantazja zaczyna nabierać kolorów, a w głowie od razu rodza się nowe pomysły na podbój świata :).

Wiele możliwości wyszukiwania według wybranych przez nas kryterów pozwalają znaleźć lot odpowiadający naszym wymaganiom czy możliwościom. Google równiez zasugeruje nam inne, korzystenijsze rozwiązania o ile nasz plan podróży jest elastyczny.

mama w podróży - Google Flights

Klikając odpowiadającą nam opcję mamy możliwość przejścia od razu na stronę rezerwacji:

mama w podróży - Google Flights

Rewelacyjnym według mnie elementem tej wyszukiwarki jest możliwość przejrzenia wykresów, na których znajdziemy najkorzystenijsze oferty na wybrane przez nas lotnisko w zależności od dnia. Wystarczy kliknąć na ikonkę wykresu przy kryteriach wyszukiwania.

mama w podróży - google flights

Poza wynikami wyszukiwania proponowanymi przez partnerów (w Polsce LOT i Ryanair), Google wyświetla wyniki z portalu esky.pl.

Zapowiada sie obiecująco. Będziecie korzystać?

nbm

Komantarze

Komentarze

  • Ta wyszukiwarka to porażka! Nigdy z niej nie będe korzystał. Wolę inne metody…

    • Natalia Burzyńska-Mangone

      Czemu uważasz, że to porażka? Jestem ciekawa jakich metod używasz 🙂